lakefishing.com.pl

Kategorie

Licówki

Korony zębowe pełnoceramiczne

Jeżeli jesteś zainteresowany informacjami o licówkach w Gdańsku, odwiedź stronę internetową http://dentysta-gdansk.com/uslugi/protetyka-licowk-korony-zebowe/. Firma oferuje obudowy i mosty porcelanowe, a także korony zębowe pełnoceramiczne. Te ostatnie to świetne rozwiązanie, jeśli chodzi o uzupełnienie protetyczne. Lekarz dobiera indywidualnie do każdego klienta kształt oraz kolor korony, co pozwala na uzyskanie niezwykle naturalnego wyglądu.

Wkłady koronowo-korzeniowe

Oprócz licówek w Gdańsku, pracownicy Mediss polecają wkłady koronowo-korzeniowe. Są one stosowane jako podpora pod koronę protetyczną. Oferowane licówki, a także polecane dodatki zębowe produkowane są z najwyższej klasy materiałów w przeznaczonych do tego laboratoriach.

Uzupełnienia ruchome

Osoby odwiedzające gabinety Mediss mają również możliwość skorzystania z uzupełnień ruchomych. Zaliczają się do nich protezy akrylowe osiadające, szkieletowe oraz acetalowe. Pacjenci zmagający się z problemami braków w uzębieniu, powinni zapoznać się z koronami i licówkami. Dodatkowo, przedsiębiorstwo świadczy usługi stomatologii dziecięcej. Ważne jest, aby najmłodsi czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas spotkania z dentystą. Dlatego też, pierwsza wizyta z maluchem, winna odbyć się w celu oswojenia się z lekarzem i przygotowania do dalszych czynności. Odwiedziny u stomatologa muszą następować regularnie, aby nie narażać dziecka na ostry ból zęba. W przypadku mleczaków zaleca się, by przeprowadzać rutynowe kontrole co 3-6 miesięcy, gdyż pierwsze kły są znacznie bardziej narażone na próchnicę, niż uzębienie stałe. Warto wyrobić u pociechy nawyk dbania o higienę jamy ustnej już od najmłodszych lat, ponieważ przyniesie to pozytywne skutki w dorosłym życiu. W trosce o zęby maluchów zachęca się rodziców, aby przyprowadzały dzieci na zabiegi, takie jak fluoryzacja, lakierowanie, czy też lakowanie. Jeżeli chcesz dowiedzieć


MEDISS Gabinety Stomatologiczne
Chrzanowskiego 10 lokal U1
80-278 Gdańsk
tel. 888 40 40 20

Zobacz także:

USG piersi

USG piersi

Ars Vena - Leczenie żylaków metodą Venaseal

Ars Vena - Leczenie żylaków metodą Venaseal

Dobry psycholog w Warszawie

Dobry psycholog w Warszawie

Terapia psychologiczna w Poznaniu

Terapia psychologiczna w Poznaniu

Lifting skóry

Lifting skóry