lakefishing.com.pl

Kategorie

http://www.domapak.com/

Jeśli chcesz skutecznie rozreklamować swoją firmę, doskonałym sposobem będzie umieszczenie logo na torbach papierowych. Torby papierowe są niezwykle skuteczną formą reklamy. Na http://www.domapak.com znajdziesz torby w różnych rozmiarach i kolorach.

Wybieraj spośród toreb:

Torby szare doskonale nadają się do przechowywania ubrań czy kosmetyków. Umieść na nich swoje logo lub  w całości pokryj je nadrukiem. Dotrzesz w ten sposób do swojego potencjalnego klienta. Nadruk wykonany może być metodą sitodruk lub fleksograficzną. W obydwu przypadkach torba zostanie pokryta w efektowny sposób. Wypróbuj i przekonaj się, jak korzystne jest wykorzystanie toreb papierowych. Torba papierowa to doskonały nośnik reklamy! Domapak zapewnia trwałe, estetyczne torby. Posiadają mocny papierowy uchwyt-skręcany lub płaski, wklejony i wzmocniony wewnątrz.

Torby z uchwytem skręcanym polecamy w rozmiarach:

Torby wykonane są z przyjemnego w dotyku gładkiego rodzaju papieru Kraft, o gramaturze 80-120 gramów. Możesz wybierać również wśród toreb białych i kolorowych. W ofercie również efektowne torby na wino. Są wykonane z prążkowanej wersji papieru Kraft, o gramaturze 80-120 gramów. Dostępne w dwóch kolorach: szarym i białym. Jeśli szukasz urozmaicenia, Domapak oferuje również torby fałdowane, dedykowane szczególnie branży spożywczej. To torby bez uchwytu, w dziesięciu różnych rozmiarach, których dno może być klockowe.

Do wyboru masz dwa sposoby nadruku: sitodruk i metodę fleksograficzną.

Sitodruk jest polecany przy mniej skomplikowanych nadrukach, wykorzystujących od jednego do pięciu kolorów. Do druku wykorzystuje wykorzystywana są wyjątkowe palety Pantone C i U. Zadrukowane nimi torby są niezwykle piękne. Do wydrukowania bardziej skomplikowanych przejść tonalnych, przy użyciu do dziesięciu kolorów, wykorzystywana jest metoda fleksograficzna. Stosowana jest również przy większych zamówieniach, powyżej 10 000. Zdecyduj, która metoda będzie korzystniejsza w Twoim przypadku i złóż zamówienie na estetyczne torby reklamowe! 


Doma Pak
Bratków 40
41-400 Mysłowice
tel. 600-027-402

Zobacz także:

Grupa TENSE

Grupa TENSE